OHIRKO - Doradztwo i obsługa BHP

Aktualności

Szkolenia

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Dzięki środkom KFS można sfinansować nawet do 100% kosztów kształcenia ustawicznego.

Wszystkie potrzebne informacje oraz wnioski znajdują się pod linkiem ›


BHP

500 osób przeszkolonych w maju

500 osób przeszkolonych w maju

W miesiącu maju przeszkoliliśmy ok. 500 osób. Szkolenia odbyły się w formie stacjonarnej i obejmowały takie grupy pracownicze jak nauczyciele, pracownicy administracyjno-biurowi oraz pracownicy na stanowiskach robotniczych. Podczas szkoleń padła zawsze wiele pytań w kwestiach nurtujących pracowników. Żadne pytanie na koniec szkolenia nie zostaje bez odpowiedzi.

więcej aktualności z działu bhp

PIERWSZA POMOC

Szkolenie w ZSOI nr 5 w Krakowie

Szkolenie w ZSOI nr 5 w Krakowie

W kwietniu w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 5 w Krakowie przeprowadziliśmy szkolenie z Pierwszej Pomocy. Uczestnicy uczyli się, jak sprawdzić stan poszkodowanego, jego funkcje życiowe oraz jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy. Szkolenie urozmaicono praktycznymi ćwiczeniami pod okiem ratownika medycznego z wykorzystaniem fantomów.

więcej aktualności z działu pierwsza pomoc

PPOŻ

Próbna ewakuacja w firmie JCommerce

Próbna ewakuacja w firmie JCommerce

W lipcu w firmie JCommerce w Katowicach odbyła się próbna ewakuacja z naszym udziałem. Wspólnie z koordynatorami ds. ewakuacji opracowaliśmy wcześniej scenariusz ćwiczeń oraz poinformowaliśmy o tym fakcie Państwową Straż Pożarną. Uczestnicy próbnej ewakuacji w sposób bardzo płynny opuszczali pomieszczenia kierując się w stronę wyjścia ewakuacyjnego, a następnie punktu zbiórki.

więcej aktualności z działu ppoż

HACCP

HACCP dla Chemart Surowce Chemiczne w Krakowie

HACCP dla Chemart Surowce Chemiczne w Krakowie

Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy system HACCP w firmie Chemart Surowce Chemiczne w Krakowie. Dzięki systemowi zapewniono bezpieczeństwo zdrowotne żywności.

Wdrożony system HACCP nie może być traktowany jako stała, raz opracowana dokumentacja. Dlatego też przeprowadziliśmy audyty systemu HACCP dla takich zakładów jak M.W. Tobowscy Ferma kur oraz Fattorie del Duca Sp. z o. o. Audyty te miały za zadanie potwierdzić zgodności założeń związanych z efektywnością wdrożonego przez nas wcześniej systemu.

więcej aktualności z działu haccp

Klienci

Nebosh

NEBOSH, IOSH, IEMA, CIEH

Oświata

Rozwiązania dla oświaty