The National Examination Board in Occupational Safety and Health

NEBOSH

NEBOSH, czyli „The National Examination Board in Occupational Safety and Health” to niezależna, brytyjska jednostka egzaminacyjna, specjalizująca się w sprawdzaniu poziomu wiedzy z zakresu szeroko pojętego bhp. Jej obecność na światowym rynku już od 1979 roku, a także status organizacji użyteczności publicznej gwarantują najwyższej klasy profesjonalizm.

Rocznie do egzaminu NEBOSH, który przeprowadzany jest zaledwie cztery razy w ciągu roku w 100 różnych krajach (w tym samym terminie), przystępuje około 35000 kandydatów. Uzyskanie certyfikatu na poziomie Award, Certificate lub Diploma, pozwala nie tylko na znaczne podniesie swoich kwalifikacji zawodowych, ale i na podjęcie dobrze płatnej pracy poza granicami Polski – Wielka Brytania, USA czy Australia.

The National Examination Board in Occupational Safety and Health

kursy nebosh

logo2sZasób 10
nebosh_logo_png_small

Kursy, dzięki którym możliwe jest przystąpienie do egzaminu NEBOSH, prowadzone są przez blisko 500 rekomendowanych podmiotów z kilkudziesięciu krajów. Z przyjemnością informujemy, że jednym z nich jest firma Ohirko.pl.

Proponujemy kurs metodą e-learningową – idealną dla tych, którzy sami lubią decydować o tym, kiedy i gdzie przyswajać wiedzę.

  • Wszystkie potrzebne materiały są dostępne online – można mieć je zawsze przy sobie: na laptopie, tablecie, smartfonie lub czytniku e-booków.
  • Program szkoleniowy oraz ćwiczenia skonstruowane zostały tak, aby pomóc kandydatom uczyć się efektywnie. Kolorowe tabelki, rysunki, przykładowe zestawy pytań, quizy oraz lekcje video sprawią, że nauka stanie się szybka i przyjemna.
  • W razie jakichkolwiek pytań lub trudności wykwalifikowani eksperci (tzw. tutorzy) są zawsze do dyspozycji – poprzez e-mail.

do pobrania

nebosh-23-ico

The National Examination Board in Occupational Safety and Health

CERTYFIKATY

NEBOSH International General Certificate


585 GBP

NEBOSH Health and Safety Management for construction International

685 GBP

NEBOSH Certificate in Fire Safety


585 GBP

NEBOSH Certificate in Process Safety Management

585 GBP

NEBOSH International Technical Certificate in Oil and Gas Operational Safety

585 GBP

NEBOSH Environmental Management Certificate


595 GBP

DYPLOMY

NEBOSH International Diploma for Occupational Health and Safety Management Professionals

1975 GBP

NEBOSH International Diploma in Environmental Management

1095 GBP

Wciąż niezdecydowanym polecamy stronę www.rrc.co.uk, gdzie w zakładce „Courses” znajdują się obszerne informacje na temat wszystkich kursów NEBOSH.